Našu baštu ćete zasigurno primetiti! Crveni Fića vas dočekuje na samom ulazu u našu baštu. On je spreman da preuzme status simbola koji prikazuje najlepši duh starog Beograda.
Kakav je to duh starog Beograda? Vreme kada se ležerno ćaskalo i planiralo, kada se lako dogovaralo i bezvremeno sedelo, kada je svaki ukus bio pravi, a svaka kafa jaka. To je ono što želimo da vratimo Beogradu, a obukli smo ga u savremeno ruho.